Share This Post

Wieści z branży gier

Nintendo zainteresowane nową grą twórców Neverhooda

Nintendo zainteresowane nową grą twórców Neverhooda

Na stronie akcji dotyczącej gry w serwisie Kickstarter pojawił się interesujący wpis. Mike Dietz, członek Pencil Test Studios, informuje w nim, że zaraz po targach E3 kontaktowali się z nim przedstawiciele firmy Nintendo.

armikrogW czasie rozmów poruszono między innymi kwestię ewentualnego wydania gry na platformę Wii U. Dietz mówi, że nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji, jednak zainteresowanie ze strony Japończyków bardzo ucieszyło twórców. Mają oni nadzieję, że Armikrog na konsolę Nintendo stanie się wkrótce faktem.

Jak na razie, gra została oficjalnie zapowiedziana na komputery z systemami Windows, Linux oraz OS X. Miło byłoby zobaczyć w tym gronie produkt Nintendo.

Z drugiej strony, szanse na powodzenie akcji w serwisie Kickstarter są coraz mniejsze. Dotychczas, dzięki wsparciu 12913 osób, udało się zebrać 623,838 dolarów. To niecałe 70% celu wynoszącego $900,000. Do końca akcji pozostały 4 dni.

Źródło: kickstarter.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>