fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Pierwsza część Age of Empires trafi na smartfony i tablety!

AgeOfEmpires-Logo

Na zlecenie Microsoftu, japońskie studio KLab ma przygotować całkowicie nową odsłonę serii Age of Empires na urządzenia z iOS i Androidem. Wszystko wskazuje na to, że będzie to tytuł free-to-play. W przyszłości ma pojawić się także wersja na Windows Phone.

AgeOfEmpires-Logo

Według plotek umowa między dwoma firmami obejmuje przygotowanie przynajmniej kilku różnych mobilnych odsłon gier giganta z Redmond. Źródła są jednak niespójne, jeśli chodzi o tę kwestię i na razie trzeba traktować ją z dystansem.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.