Share This Post

Wieści z branży gier

Reggie zachęca do pogrania w Animal Crossing: New Leaf!

Animal-Crossing-New-Leaf

W najnowszym filmie z youtube’owego kanału Nintendo, prezes jego amerykańskiego oddziału zabiera widzów na wycieczkę po swoim wirtualnym domu w grze Animal Crossing: New Leaf, która miała europejską premierę 15 czerwca 2013 roku. Czy wasze ciała są gotowe?

Co tu więcej mówić? Jeśli chcecie pooglądać telewizję w waszym 3DSie, albo poodwiedzać wirtualne domostwa swoich znajomych i poturlać się po ich łóżkach, może warto rozważyć zakup produkcji? Zwłaszcza, że na naszym forum już utworzyła się mała grupka entuzjastów tego tytułu, co świadczy, że nawet w Polsce da się znaleźć towarzyszy gry.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.