Share This Post

Wieści z branży gier

Demo „The Playroom” będzie dołączone do każdego PS4.

playroom

 

Demo technologiczne The Playroom, które po raz pierwszy zobaczyć można było na tegorocznym E3 ma być dołączone do każdego egzemplarza PlayStation 4. Aplikacja ta to nic innego jak zestaw minigierek zręcznie eksponujących nowe funkcje PS4 – świecący pasek na padzie, wbudowany w niego głośnik i touchpad, a przede wszystkim PlayStation Camera.

Oto film przedstawiający z grubsza The Playroom:

Dziwnym może wydawać się fakt dodawania takiej gry za darmo, kiedy nie dołącza się do zestawu samej kamerki. Ciężko sobie wyobrazić, żeby aplikacja zadziałała bez niej. Chętni na zakosztowanie rzeczywistości rozszerzonej na PS4 będą musieli więc wydać te 59 dolarów (około 200 złotych) na dodatkowe akcesorium. Czy warto? Oceńcie sami.

Źródło: joystiq.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.