Share This Post

Wieści z branży gier

Nowy „trailer” Pokémon X/Y!

pokemon-x-y-logo

Dzisiaj na oficjalnym pokémonowym kanale na YouTube ukazał się nowy film o nadchodzącej grze. Opowiada Junichi Masuda z Game Freak.

Masuda chwali się bardzo porządnym rozpoznaniem, jakie przeprowadziła ekipa przed rozpoczęciem projektowania. Opowiada o Francji, która była inspiracją dla Kalos. Na przykład Lumiose City – serce regionu – jest growym odpowiednikiem Paryża. Junichi zdaje się być w pełni oddany swojej pracy, skoro pokazuje w filmie zdjęcia ze swoich prywatnych wakacji.

Przy okazji poznaliśmy nowego Pokémona nazwanego Honedge typu steel i ghost. Wygląda jak miecz. Dodatkową nową funkcją będzie Pokémon-Amie, które pozwoli graczom bawić się ze swoimi stworkami i karmić je.

Premiera Pokémon X/Y już 12 października 2013 roku na całym świecie!

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>