Share This Post

Wieści z branży gier

Ośmiornice z kosmosu powracają! Dziś premiera Monster Shooter 2

Monster-Shooter

Dzisiaj ze studia Gamelion Studios na świat wypłynęła najnowsza część gry Monster Shooter. Dostepna jest na Androidzie i iOS.

monster shooter 2 bitwy

Pierwsza część gry osiagnęła niebywały sukces, została pobrana 10 milionów razy!
Nieznośne ośmiornice powracają w Monster Shooter 2: Back to Earth, jednak tym razem w niebezpieczeństwie znajduje się cała nasza planeta, a nie jedynie kotek głównego bohatera! Teraz wszystko w rękach gracza.
Albo graczy, bo MS2 posiada tryb kooperacji – możemy walczyć ramię w ramię z przyjaciółmi i razem z nimi pokazać obślizgłym potworom kto tu tak naprawdę rządzi. W grupie siła!

Monster Shooter coop
Gra jest produkcją w modelu free-to-play, lecz daje dostęp do mikrotransakcji. Aby uniknąć wątpliwości, gra posiada pełen system monetyzacji pod casuala, jednak jeżeli ma się skilla, to można swobodnie grać, nie płacąc ani grosza.

Wisienką na torcie jest OST, stworzony przez Marcina Przybyłowicza, twórcy ścieżki dźwiękowej do gry Wiedźmin 3. Ścieżkę z gry znajdziecie tutaj

Interesują cię najświeższe aktualności ze świata Monster Shooter? Polub twórców na Facebooku lub śledź ich na Twitterze!

Gra do ściągnięcia jest za darmo w Apple AppStore, Google Play i Amazon AppStore