Share This Post

Wieści z branży gier

Poszukiwani mieszkańcy Oddworld!

abes-oddysee-new-n-tasty

Wielkimi krokami zbliża się premiera Oddworld: New ‘n’ Tasty, remake’u klasycznego Abe’s Oddysee wykorzystującego możliwości nowego silnika. Twórcy doszli do etapu, kiedy muszą dać głos mieszkańcom i pracownikom RuptureFarms.

Już w przeszłości zorganizowano wśród fanów serii konkurs na tytuł „nowej” odsłony, teraz jednak panowie i panie z Oddworld Inhabitants poszli o krok dalej i dają graczom możliwość stania się Mudokonem (Mudokoninem? 😀 Po prostu mieszkańcem świata gry).

Jak? To bardzo proste. Na swojej stronie internetowej podają dokładne zasady. Chętni muszą mieć:

-nagrywający w dobrej jakości mikrofon
-kartę dźwiękową lub interfejs audio zdolny nagrywać dźwięk w 24bit/96kHz
-dobre kable (nagrania ze sprzężeniami odpadają w przedbiegach)
-skrypt
-konto na SoundCloud

Jak widać, wymagania są spore i większość z Was pewnie odpadła już teraz. Tak wysoka częstotliwość próbkowania jest potrzebna po to, żeby twórcy mogli bez większych trudności zmienić wasze zwyczajne nagrania w takie brzmiące rodem z Mudos. Ci, którzy mają wymagany sprzęt, powinni nagrać te oto kwestie i zamieścić je na SoundCloud do 26 lipca:

-Hello / Hi
-OK
-Śmiech
-Chichotanie
-Syczenie ze złości
-Jęki i stęki (oof, ow, eugh, itd.) x5
-Okrzyki śmierci x3
-Dodatkowe punkty będą przyznawane śmiałkom, którzy nagrają efekty dźwiękowe dla dzikiej przyrody z Mudos (ptaków, Scrabów, Elumów, etc.)

I to tyle (aż tyle). Potem wystarczy już tylko podzielić się swoimi nagraniami z tym profilem na SoundCloud. W tytule i nazwie pliku trzeba podać swoje imię i nazwisko. Zalecane jest nagrywanie każdej kwestii po kilka razy. Plik to MUSI BYĆ format WAV 4BIT/96KHZ, ściągalny z SoundCloud.

To już kolejny news z serii „Potencjalnie Nieprzydatnych Newsów we Wtorek”. Czekajcie na więcej 😀

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.