Share This Post

Wieści z branży gier

Trailer Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure

Trailer Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure

 

DC Comics ostatnio szaleje w świecie gier. Najpierw Injustice: Gods Among Us, a teraz nowa odsłona Scribblenauts przeznaczona tylko dla tego uniwersum.

W udostępnionym właśnie trailerze dwóch autorów komiksów – Geoff Johns i Jim Lee – bawią się wbudowanym w grę edytorem postaci:

 

Oprócz znanych już z gier Scribblenauts możliwości edycji wyglądu, w tej poświęconej uniwersum DC odsłonie nasze postaci będą mogły przybierać nadprzyrodzone zdolności. Nie zabraknie tu Waszych ulubionych postaci z uniwersum, więc jeśli zapragniecie „pożyczyć” jakąś cechę bohatera lub złoczyńcy – droga wolna.

Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure pojawi się w sklepach w Ameryce Północnej już 24 września 2013 roku – europejska data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Wyjdzie w wersjach na Wii U, 3DSa i PC.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.