Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Trailer Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure

DC Comics ostatnio szaleje w świecie gier. Najpierw Injustice: Gods Among Us, a teraz nowa odsłona Scribblenauts przeznaczona tylko dla tego uniwersum. W udostępnionym właśnie trailerze dwóch autorów komiksów – Geoff Johns i Jim Lee – bawią się wbudowanym w grę edytorem postaci:
[arhnvid youtube=’sV4bG3zUkks’]

Oprócz znanych już z gier Scribblenauts możliwości edycji wyglądu, w tej poświęconej uniwersum DC odsłonie nasze postaci będą mogły przybierać nadprzyrodzone zdolności. Nie zabraknie tu Waszych ulubionych postaci z uniwersum, więc jeśli zapragniecie “pożyczyć” jakąś cechę bohatera lub złoczyńcy – droga wolna.

Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure pojawi się w sklepach w Ameryce Północnej już 24 września 2013 roku – europejska data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Wyjdzie w wersjach na Wii U, 3DSa i PC.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.