Share This Post

Wieści z branży gier

Transport Tycoon zmierza na urządzenia mobilne!

ttlogo

Fani popularnej strategii ekonomicznej – Transport Tycoon – mają powody do zadowolenia. Po długim okresie bez wieści o następcy kultowego Transport Tycoon Deluxe, wydawnictwo AppyNation zapowiada nową grę z serii.

Tym razem ma to być produkcja na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Wiadomo o niej niewiele – jedynie tyle, że czynny udział w jej tworzeniu bierze Chris Sawyer, ojciec serii. Oto teaser:

Nie wiadomo dokładnie czy będzie to remake, czy zwykły komórkowy port, czy może twórcy zaskoczą nas zupełnie oddzielną odsłoną serii, ale jedno jest pewne – fani powinni się jarać (informacje z pierwszej ręki wskazują na to, że Dark Archon już się jara, więc nie ma żartów).

Źródło: joystiq.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.