Share This Post

Wieści z branży gier

Turniej Mortal Kombat w Warszawie

Turniej Mortal Kombat

To nie koniec informacji o Mortal Kombat na dziś. W dniach 20.07.2013 – 21.07.2013 w pubie Level Up znajdującym się przy ulicy Moliera 4/6 w Warszawie odbędzie się turniej w najnowszą odsłonę serii Mortal Kombat, rozgrywany na konsolach Xbox 360. Eliminacje odbędą się 20.07 o godzinie 16:00. Finały, rozgrywane dnia następnego od godziny 15:00, będzie można obejrzeć na żywo, w pubie. Przewidziano również stream finałów wraz z komentarzem, który będzie dostępny pod adresem: www.twitch.tv/gxstream

Turniej Mortal Kombat
Gracze będą mieli możliwość uprzedniej rejestracji i zakupu wejściówek na turniej w cenie 20zł od uczestnika. Turniej zorganizowany jest w celu promocji bijatyk konsolowych w Polsce, dlatego też przewidziano nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Co więcej, w ramach promocji, każda wejściówka oprócz możliwości zmagania się w turnieju będzie również uprawniała do odbioru dwóch piw lanych z beczki.

Więcej informacji o turnieju.
Aktualności odnośnie wydarzeń.

Pub Level Up, otwarty 10 maja 2013r. w Warszawie jest pubem tematycznym, poświęconym grom wideo i e-sportom. Na miejscu zapewnionych jest ponad 20 stanowisk z konsolami obecnej i poprzednich generacji oraz automaty do gry, udostępniane nieodpłatnie. Od początku działalności przyświeca idea promowania elektronicznej rozrywki i oferowania graczom dobrze wyposażonego lokalu w którym mogą się spotkać, pograć, podyskutować i wypić piwo w sprzyjającej atmosferze.

Jeśli więc nie odstrasza was konieczność dojazdu do Warszawy (lub w niej mieszkacie) i chcecie spędzić miło czas i pokopać tyłki w Mortalu, zapraszamy do udziału.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.