Share This Post

Wieści z branży gier

The Walking Dead: 400 Days z datą premiery!

twd400

Odcinek przejściowy między pierwszym i drugim sezonem The Walking Dead: The Game – 400 Days – ma już datę premiery. Według doniesień IGN, tak to wygląda:

  • wtorek, 2 lipca – PlayStation Network (Ameryka Północna)
  • środa, 3 lipca – PC/Mac (Steam, Telltale Games Store)
  • piątek, 5 lipca – Xbox Live (na całym świecie)
  • środa, 10 lipca – PlayStation Network (Europa)
  • czwartek, 11 lipca – iOS (na całym świecie)

400 Days będzie rozgrywał się w tych samych lokacjach, co sezon pierwszy, ale skupi się na historiach pięciu różnych bohaterów. Gracze przeżyją więc pięć różnych historii dziejących się w różnych punktach w czasie. Każda z nich będzie różna w zależności od decyzji podjętych w sezonie pierwszym. Decyzje podjęte w 400 Days wpłyną za to w jakiś sposób na sytuację w sezonie drugim. Prawdopodobna cena tego odcinka to 4,99 dolara. Na koniec, trailer:

Źródło: IGN.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.