Share This Post

Wieści z branży gier

A więc mówisz, że lubisz zbierać trofiki?

PlayStation 4

Kojarzycie filmik Greatness Awaits? To aktorski filmik, który miał premierę podczas tegorocznego E3. Można w nim zobaczyć całą plejadę postaci z gier. Żeby go przygotować, Sony musiało stworzyć mnóstwo strojów i rekwizytów.

Ponieważ szkoda się pozbywać tak wspaniałych przedmiotów, ktoś mądry w firmie postanowił zorganizować aukcję. Zamiast jednak sięgać do portfeli graczy, w swej mądrości wybrał inną walutę – złote trofea. Przez następne 14 dni Sony będzie codziennie wystawiało na swojej specjalnej stronie jeden unikalny przedmiot z planu wspomnianego trailera. Już teraz użytkownicy amerykańskiego SEN licytować mogą strój Black Handa z Killzone: Shadow Fall, a w następnych dniach do kupienia będą przedmioty między innymi ze Skyrim, Diablo III, InFamous: Second Son i Assassin’s Creed IV: Black Flag. Oto trailer akcji z przedmiotami do kupienia:

Ten news w sumie nie ma sensu, bo Europejczycy nawet nie mogą zalogować się na stronie akcji. Jednak zazdrość to bardzo mocne uczucie i kto wie? Może z okazji gamescomu Sony da się przekonać na coś podobnego i na naszym kontynencie? Pozostaje mieć nadzieję i pielęgnować swoje kolekcje trofeów.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.