Share This Post

Wieści z branży gier

Wind Waker HD z nowym poziomem trudności

zelda wwhd

W październiku ma ukazać się The Legend of Zelda: The Wind Waker HD na Wii U. Początkowo zapowiadało się, że będzie to ta sama gra znana z Gamecube w podniesionej rozdzielczości i najwyżej z minimalnymi zmianami.

zelda wwhd

Dziś jednak w opisie na stronie gry na amazon.com pojawiła się informacja, jakoby do wyboru w grze miał pojawić się dodatkowy, wyższy poziom trudności. To oznacza, że nawet osoby, które przeszły już tę przygodę Linka w standardowej wersji, będą mogły zmierzyć się z nowym wyzwaniem na Wii U.

Źródło: amazon.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>