Share This Post

Wieści z branży gier

Włamanie do Uplay!

ubisoft

Przed chwilą do osób posiadających konto w usłudze Uplay rozesłana została informacja, że ich dane mogły zostać wykradzione w wyniku ataku hakerskiego. Jak się okazuje, to nie do końca prawda, bo dane zostały z całkowitą pewnością wykradzione. To nie przelewki. Ubisoft zaleca natychmiastową zmianę hasła pod tym adresem oraz zmianę hasła w innych serwisach, w których do logowania używacie tego samego hasła.

ubisoft
Całe szczęście wykradziono jedynie dane logowania, a nie dane finansowe. Ubisoft pracuje by jak najszybciej zablokować hakerom dostęp do kont graczy, trwa też śledztwo mające na celu zidentyfikowanie sprawców.

Źródło: Niebezpiecznik.pl

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>