Share This Post

Wieści z branży gier

Wyprzedaż tytułów z PlayStation 3!

PS3 Memories

Po zakończeniu wyprzedaży gier z PS2, w PS Store ruszyła wyprzedaż popularnych gier z PlayStation 3. Potrwa do 7 sierpnia. Pełna lista tytułów znajduje się w rozwinięciu newsa.

PS3 MemoriesTak jak podczas poprzedniej promocji, posiadacze abonamentu PlayStation Plus mają zapewnione jeszcze dodatkowe 10% zniżki przy zakupie gier. Każdy link prowadzi do odpowiedniej pozycji w PS Store.

Co ciekawe, promocja jest przygotowana w dosyć chaotyczny sposób, jakby ktoś się spieszył. Nie wszystkie linki podane przez Sony na oficjalnym blogu prowadzą do odpowiednich gier (pozwoliłem sobie poprawić te niedopatrzenia w naszym newsie), a i ceny jeszcze nie zostały obniżone. Zapewne stanie się to jeszcze dziś. Dziwi też trochę obecność remasterów HD na wyprzedaży mającej obejmować gry z PS3.

Tak czy inaczej, życzę udanych zakupów!

UPDATE:
Ceny zostały już zmienione – można kupować.

Źródła: Playstation Blog, PS3Site

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.