Share This Post

Wieści z branży gier

5 minut gameplayu z Ratchet & Clank: Nexus

5 minut gameplayu z Ratchet & Clank: Nexus

Wczorajsza konferencja Sony nie pokazała zbyt wielu gier „dla młodszych graczy”, ale nie znaczy to, że nie pojawiły się one na gamescomie. Wczoraj na Youtube pojawił się na przykład trailer Knack, a dzisiaj dostaliśmy aż 5 minut gameplayu z nowej odsłony przygód Ratcheta i Clanka, z komentarzem jej dyrektora kreatywnego – Briana Allgeiera. Oto on:

Ten trailer to wszystko, czego potrzeba fanowi Ratcheta i Clanka. Mechanizmy rozgrywki wyglądają tak, jak za najlepszych czasów serii, nowe bronie i gadżety wykorzystujące grawitację wydają się działać całkiem dobrze. Ciekawie zapowiada się przemierzanie mroczniejszej strony kosmosu, a Clankowe misje w 2D odbywające się w Netherze powinny dodać nieco świeżości. Ja nie mogę się doczekać premiery.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.