Share This Post

Wieści z branży gier

ARMA 3 zapowiedziana na 12 sierpnia

ARMA III

Kolejna część serii tworzonej przez studio Bohemia Interactive trafi do sprzedaży już w poniedziałek
ARMA screen
Tytuł zawierać w sobie bedzie kilka scenariuszy i wyzwań, parę ogromnych map, ponad 20 różnych pojazdów i 40 typów broni. Kampania dla jednego gracza póki co się nie pojawi, ale zapowiedziano oddanie jej w ręce graczy w formie trzech darmowych dodatków. Już teraz mozna zamawiać pre-ordery gry poprzez platformę Steam, bądź bezpośrednio ze strony studia. Do tego czasu trwa również wersja beta gry, podczas której można zapoznać się z tytułem.

Źródło: Polygon.com

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>