Share This Post

Wieści z branży gier

amazon.co.uk rozpoczyna sprzedaż cyfrowych gier

amazon

Amazon UK uruchomił wersję beta podstrony, na której można zakupić gry w elektronicznej formie dystrybucji. Na stronę możemy się dostać tędy. Na sprzedaż wystawiono zarówno tytuły na Windowsa jak i Maca.
Far Cry 3
Niektóre z gier posiadają kody Steam, które również otrzymamy przy zakupie. Za pośrednictwem strony można również zakupić Microsoft Points na Xboxa 360. Warto też dodać, że każda zakupiona gra może być w każdej chwili pobrana po zalogowaniu się na nasze konto.

Wspomniana promocja dotyczy gier od Ubisoftu i można ją znaleźć tutaj.

Źródło:Polygon.com

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>