Gamescom 2013: Cosplay i Hostessy

Gamescom 2013
Imprezy growe to nie tylko granie na konsolach i stanie w kolejkach. To również pasjonaci, którzy przybywają na targi odziani w kostiumy swoich ulubionych bohaterów gier wideo, filmów i anime. Gamescom 2013 po raz kolejny oferował przebierańcom "wioskę cosplayową", w której pasjonaci mogli do woli paradować w przebraniach.

Share This Post

Imprezy growe to nie tylko granie na konsolach i stanie w kolejkach. To również pasjonaci, którzy przybywają na targi odziani w kostiumy swoich ulubionych bohaterów gier wideo, filmów i anime. Gamescom 2013 po raz kolejny oferował przebierańcom „wioskę cosplayową”, w której pasjonaci mogli do woli paradować w przebraniach.

Strefa cosplayerów jak zawsze zrobiła na nas spore wrażenie. Cosplayerzy skupiali się również wokół stoiska Riot Games – twórcy League of Legends kolejny raz organizowali „paradę” dla bohaterów swojego tytułu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>