Share This Post

Gamescom 2013

[AKTUALIZACJA]Wieści z konferencji Microsoftu

Xbox One - Transparent

Choć same targi Gamescom rozpoczynają się oficjalnie dopiero jutro, to już dziś odbywają się konferencje kilku firm z branży growej. O 11 zaczęła się zamknięta impreza Microsoftu, a już o godzinie 16 zapraszamy na livestream z konferencji organizowanej przez Electronic Arts.

Pokazano zwiastun Dead Rising 3. Nie ma w nim ani grama gameplayu, ale za to jest mnóstwo zombie, krwi i siekania nieumarłych. Dead Rising 3 dostępne będzie już w listopadzie, jedynie na Xbox One.

Każde europejskie przedpremierowe Xbox One otrzyma darmowy dodatek w postaci gry FIFA 14. Pojawi się również zestaw zawierający Xboksa 360 i FIFĘ 14, dostępny od momentu premiery gry – 27 września. Konsole Microsoftu otrzymają na wyłączność tryb Ultimate Team Legends.

Ponadto, ujawniono, że Call of Duty: Ghosts w wersji na Xbox One będzie używało chmury Xbox One do hostowania serwerów dedykowanych. Zwiastun trybu multiplayer CoD Ghosts:

Oficjalnie zapowiedziano kolejna grę z serii Fable, Fable Legends. Gra jest tytułem multiplayerowym, dla czterech osób. Więcej konkretów nie podano. Trailer produkcji:

Peggle 2 i Plants vs. Zombies: Garden Warfare pojawia sie najpierw na Xbox One, a dopiero później na innych platformach. Dodatkowo, Peggle 2 będzie tytułem startowym.

Platformówka od Mojang – twórców Minecrafta – pojawi się również na Xbox 360 i Xbox One.

Ubisoft zapowiedział swoja nową grę na konsolę Microsoftu. Jest to wykorzystująca Kinecta bijatyka, Fighter Within. Poniżej trailer produkcji.

Pokazano również Kinect Sports Rivals – tytuł ekskluzywny dla Xbox One, korzystający w Kinecta. Oto zwiastun gry:

Aktualizacja:
Microsoft przygotował film z najważniejszymi wydarzeniami z gamescomu:

 

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5