Share This Post

Promocje

Humble Origin Bundle wystartowało!

Humble Origin Bundle

Od dziś dostępne jest nowe Humble Bundle z grami od EA dostępnymi na Origin. Część tytułów odblokuje się również na Steam – owocuje to świetnymi grami za bezcen!

Humble Origin Bundle
Zaciekawionym nie trzeba przedstawiać samej idei Humble Bundle, dla reszty wszystko będzie opisane pod adresem https://www.humblebundle.com/, gdzie można kupić takie gry jak:

– Dead Space (Origin + Steam)
– Burnout Paradise: Ultimate Box (Origin + Steam)
– Crysis 2: Maximum Edition (Origin + Steam)
– Mirror’s Edge (Origin + Steam)
– Dead Space 3 (Origin)
– Medal of Honor (Origin + Steam)

W dodatku, jeśli zapłacimy określoną średnią za zestaw, dostaniemy również:

– Battlefield 3 (Origin)
– The Sims 3 + Starter Pack (Origin)

Więc na co czekacie? Zajrzyjcie do portfela po swoje złotówki i do roboty!

PS: Jak słusznie zauważył na Facebooku jeden z użytkowników, EA przekazuje wszystkie wpływy z akcji na cele charytatywne! Tym bardziej warto zainteresować się tym zestawem.

Niepoprawny pseudo-filozof pełny sprzeczności, wychowany przy muzyce i grach wideo. Od dobrych kilku lat patrzący z dumą na społeczeństwo które z dnia na dzień coraz bardziej się stacza, mający nadzieje że kiedyś to wszystko upadnie i pozostanie jedynie spokój. Dużo zawdzięcza rodzeństwu, dzięki któremu tak naprawdę miał dostęp do sprzętu typu Amiga, SNES czy chociażby PSOne z nowszej generacji. Sentymentalny miłośnik filmów i gier z gatunku grozy, utożsamiający się z mottem "Od słowa wszystko się zaczęło, od słowa zginie"