Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

John Carmack: Xbox One i PS4 „zasadniczo takie same od strony sprzętowej”

John Carmack: Xbox One i PS4 „zasadniczo takie same od strony sprzętowej”

Podczas konwentu QuakeCon współzałożyciel id Software podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nowych konsol. Wyraził też opinię na temat Kinecta 2.0.

Pady - PlayStation 4 i Xbox One

Zamiast uwydatniać możliwe różnice między PlayStation 4 a Xboxem One, Carmack stwierdził, że oba urządzenia są „zasadniczo takie same”.

Jest niemal niezwykłe jak zbliżone do siebie są ich możliwości, jak podobne są do siebie. Nie testowałem ich bardzo dokładnie, [ale] oba urządzenia osiągają podobne rezultaty. I są bardzo dobre.”

John Carmack

Carmack nie jest tak entuzjastyczny, jeśli chodzi o nowego Kinecta. Najwyraźniej doświadczył dużych problemów z funkcjonowaniem urządzenia.

To coś w rodzaju myszki bez przycisków i z dużym opóźnieniem. Kinect w dalszym ciągu ma znaczne ograniczenia, jeśli chodzi o opóźnienie i płynność. Zapewnia zdecydowanie słabą interakcję.

John Carmack

Źródło: Gamasutra

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.