fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Konsola RetroN 5 spóźni się

RetroN 5

Premiera urządzenia RetroN 5 firmy Hyperkin, które miało zadebiutować na amerykańskich półkach sklepowych “latem 2013”, została przesunięta na nieznaną bliżej datę.

RetroN 5
RetroN 5 to konsola obsługująca aż dziewięć rodzajów kartridżów. Za jej pomocą już wkrótce pogramy w naszą bibliotekę gier z Game Boya, Game Boya Color, Game Boya Advance, NES-a, Super Nintendo i Segi Mega Drive. Dzięki zastosowaniu mieszanki emulacji sprzętowej i softwarowej gry będą obsługiwać emulatorowe “Save State” i kody. Zaletą urządzenia jest również możliwość wykorzystywania oryginalnych kontrolerów dla odpowiednich konsol, a nawet padów bluetooth. Urządzenie wyświetla obraz w 720p przy pomocy wyjścia HDMI, a grafikę klasyków usprawnić można używając jednego z wielu software’owych filtrów.

Według informacji na facebookowym profilu firmy, Hyperkin zdecydowało się na opóźnienie, by dokonać serii poprawek w odpowiedzi na komentarze graczy.

Modyfikujemy lekko hardware, poprawiamy design obudowy. Problemem nie jest gotówka. Dokonujemy tylko korekt w oparciu o sugestie przekazane nam na pokazach. – czytamy w krótkim komunikacie.

Nie podano nowej daty premiery urządzenia, ale z wypowiedzi twórców wnioskować można, że wciąż powinniśmy się jej spodziewać jeszcze w tym roku. Pozwolę sobie na odrobinę prywaty, by zapewnić was, że z pewnością podejmiemy się testu tego urządzenia.

Źródło: Hyperkin Games

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.