Share This Post

Wieści z branży gier

Livestream z Ratchet & Clank: Nexus

Livestream z Ratchet & Clank: Nexus

Na Gamescomie można było ograć demo nadchodzącej części z serii R&C. Panowie z Insomniac Games wpadli jednak na pomysł, żeby pokazać swoje najnowsze dzieło szerszej publiczności.

Tak też zrobią. W tę środę – 28 sierpnia – o godzinie 22:00 naszego czasu, na insomniakowym kanale na twitch.tv zostanie zorganizowany godzinny pokaz, podczas którego Brian Allgeier, dyrektor kreatywny gry, będzie odpowiadał na pytania widzów. Można je zadawać już teraz w komentarzach pod tym wpisem na stronie insomniacgames.com.

Zainteresowani nie muszą przejmować się zapisywaniem daty streamu w kalendarzu, przypomnimy jeszcze o wszystkim w odpowiednim newsie, jutro.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.