Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Mega Pokémony stały się rzeczywistością

Mega Mewtwo

Najnowszy trailer gier Pokémon X i Y potwierdza niedawne doniesienia o nowej mechanice “Mega Ewolucji”.
[arhnvid youtube=”YTHgE0vtOXU”]
Powyższy trailer opublikowany na oficjalnym Youtubowym profilu Pokémon przedstawia fragmenty walki, podczas których Mewtwo, Lucario i Blaziken przekształcają się w nowe formy – “Mega Ewolucje”, które, jak potwierdza film, są tymczasowym stanem stworków aktywowanym podczas walki. “Mega Mewtwo”, “Mega Lucario” i “Mega Blaziken” różnią się od swoich podstawowych form delikatnie zmodyfikowanym designem. W tym momencie brakuje bliższych informacji na temat sposobu działania tej nowej funkcji, wiadomo natomiast, że Blaziken do transformacji wymagał będzie specjalnego przedmiotu – Mega Stone – który będzie niedostępny w trakcie standardowej rozgrywki.

Potwierdzono jednocześnie, że będzie można zdobyć go razem z eventowym Torchiciem, który rozdawany będzie jako promocyjny Pokémon wewnątrz gry już od 12 października.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.