Share This Post

Wieści z branży gier

Nowe informacje na temat The Sims 4

Sims4

Zastępczyni producenta wykonawczego, Rachel Franklin, zapowiedziała postęp zachodzący w najnowszej odsłonie gry pochodzącej ze studia Maxis.
thesims4
Aktualizacja Studio Maxis potwierdziło, że The Sims 4 nie otrzyma zabezpieczeń DRM takich, jaki dostało najnowsze SimCity
Tuż po trailerze, w trakcie puszczania gameplayu z gry, Rachel podkreślała, że czwarta część serii skupiać się będzie głównie na simach jako takich. Wpływanie na środowisko może zmienić nastrój i sposób postrzegania simów. Dzięki temu od teraz będzie można ze sporą dokładnością niemalże bezpośrednio kreować relację między nimi a postaciami niezależnymi. Dodatkowo uproszczono edytory budynków i postaci co sprawiło, że są one teraz bardziej intuicyjne. Na koniec tej krótkiej zapowiedzi zachęcono graczy do odwiedzania oficjalnej strony produkcji i zamawianiu już dostępnych pre-orderów gry.

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>