Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nowy oficjalny dodatek do Age of Empires II HD

Forgotten Empires logo

Jeden z najlepszych klasycznych RTS-ów w historii doczekał się drugiego po The Conquerors oficjalnego dodatku 14 lat po swojej premierze! Mowa tu o Age of Empires II: Forgotten Empires, który do tej pory był nieoficjalnym dodatkiem do AoE2: The Conquerors rozwijanym przez fanów, jednak już na jesieni tego roku ukaże się w sprzedaży jako nowy oficjalny dodatek do Age of Empires 2 HD.

Dodatek wniesie do gry 5 nowych grywalnych cywilizacji takich jak Włosi, Hindusi, Słowianie, Węgrzy i Inkowie, 4 zupełnie nowe kampanie, nowe jednostki, technologie a także kilka nowych trybów gry dla jednego i wielu graczy.

Informacja została zamieszczona na forum serwisu Steam przez jednego z deweloperów pracujących nad serią Age of Empires. Tym, którzy wciąż posiadają oryginalne wersje Age’a 2 i już teraz chcieliby zagrać Słowianami, polecam wypróbowanie fanowskiego dodatku, na którym bazować będzie oficjalne rozszerzenie do gry.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów serii i… wololo!

Autor newsa: WhiteX

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.