Podziel się tym postem

Gamescom 2013

Podsumowanie konferencji EA z Gamescom 2013

Logo EA

Konferencja zaczęła się punktualnie o godzinie 16. Już z pierwszych obrazów wyświetlanych na ekranie domyślać sie można było, jakie gry są dla EA najważniejsze. Kilkusekundowe migawki z między innymi Plants vs. Zombies: Garden Warfare, Battlefield 4, The Sims 4 czy NFS: Rivals otworzyły konferencję.
[arhnvid youtube=’dokPmsNzdaI’]

Na pierwszy ogień poszedł zwiastun, którego dominującym kolorem był zielony. Domyślacie się, co to mogło być? Nic innego, niż The Sims 4. EA zadecydowało się zaprezentować czwartą część Simsów na targach w Kolonii, ponieważ wielka część społeczności mieszka właśnie w Europie. Zobaczyliśmy nowe możliwości budowy, nowe, ulepszone opcje edycji zachowań, stylów i wyglądów naszych Simów. więcej informacji znajdziecie w tym newsie, przygotowanym przez Ymira. Fragment gameplayu:
Klik!

Następnie na scenie pojawili się dwaj panowie w koszulkach Command & Conquer. Zaprosili na scenę kolejnych dwóch panów, którzy zasiedli do przygotowanych komputerów i rozpoczęli walkę w Command & Conquer. Grać będzie można samemu, jak i w kooperacji.
Klik!

Frank Gibeau zapowiedział Dragon Age Inquisition, RPG stojące na silniku Battlefielda 4, Frostbite 3. Dziennik deweloperów:
Klik!

Brian Lindley, producent Plants vs Zombies: Garden Warfare, pojawił sie na scenie. Zapowiedział zwiastun, co ważne, jest on w 100% nagrany na silniku gry. Film prezentuje występujące w grze klasy nieumarłych. Zapowiada się na przeładowaną humorem i zwariowaną akcją produkcję. Premiera najpierw na XBO i X360, już wiosną 2014. Dodatkowo, zapowiedziany został “boss mode”, czyli tryb dowódcy, ekskluzywny dla Xbox One.
[arhnvid youtube=”LneQ0VkXMAc”]

Dziś rano pisaliśmy o tym, że Peggle 2 bedzie tytułem ekskluzywnym Xbox One. Teraz zobaczyliśmy również fragmenty gameplayu.
Klik!

Panowie z EA Sports zapowiedzieli UFC na wiosnę 2014, pojawi sie na Xbox One i PS4. Pokazano nagrania z wersji pre-alfa gry.

Marcus Nilsson – szef projektu Need for Speed: Rivals zapowiedział wielkie zmiany w mechanice serii NfS. Pojawi się nowa klasa: Undercover Cop.
Klik!
Dodane zostału również olbrzymie możliwości personalizacji naszych wozów. Gameplay: Klik!

Czas na Titanfall! A dokładnie kilka minut wyładowanego po brzegi akcją gameplayu. Nie dostaliśmy żadnych konkretów na temat premiery gry, ani dostępnych trybów
[arhnvid youtube=”04aYzNw1iYY”]

Zanim przedstawiciele EA Sports pokazali Fifę 14, zapowiedzieli darmową, po raz pierwszy, Fifę na urządzenia mobilne.

We Are Fifa 14 – takim hasłem reklamuje się nowa odsłona Fify. Co dokładnie zobaczyliśmy na trailerze? Nic szczególnie nowego. Piękna grafika na całkiem świeżym (widać niektórych graczy już po transferach) filmie z lektorem o niskim głosie. Ale to nie wszystko. Najnowsza Fifa będzie zawierała 33 licencjonowane ligi i 600 klubów. Z ciekawostek, oprócz ogólnych ulepszeń znanych z 13 trybów, postępy z takich funkcji jak Fifa Ultimate Team będą mogły zostać przesłane do gry na nowej generacji konsol. A skoro już o FUT mówimy, pojawią się w nim karty “Legends” – jak sama nazwa wskazuje, będą to najlepsi gracze z minionych lat.
[arhnvid youtube=’VcjCXteilKY’]

Nie zabrakło też całej listy przechwałek: “żyjący świat”, “interakcje z chłopcami do podawania piłek”, “setki kątów kamery do oglądania powtórek”. Można pomyśleć, że to klasyczne przesadzanie, ale pokazany zaraz po nich trailer, o ile nie jest zbyt podkręcony, daje nadzieje na bardzo realistyczną symulację prawdziwego meczu.
Klik!

A teraz coś, na co większość z nas czekała od samego początku – Battlefield 4. Otwarta beta pojawi się w październiku. 64 graczy, 2 dowódców, a to wszystko w stałych 60 klatkach na sekundę – tak wygląda Battlefield 4 na konsolach przyszłej generacji. Zwiastun pokazuje wielkie możliwości interakcji ze środowiskiem, między innymi zamykanie bram, czy uruchamianie blokad dla pojazdów.
[arhnvid youtube=’QxoBw6E3XGw’]

Battlefield 4 Premium zapewni subskrybentom wczesny dostęp do nowych trybów gry, broni i pojazdów. Zapowiedziane zostało przynajmniej 5 paczek map. Pokazano również nową, nieujawnioną dotąd mapę. Gra pojawi się 31 października na PC i konsolach obecnej generacji, a niedługo później na Xbox One i PS4.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.