fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

SpeedRunners trafi dziś do Steam Early Access

Logo SpeedRunners

Najnowsza gra studia DoubleDutch Games, SpeedRunners, ma trafić dziś do Steam Early Access.

[arhnvid youtube=’0T4W-RHipM0′]

SpeedRunners to pełna akcji platformówka 2D, w której do 4 graczy mierzy się w wyścigu do krawędzi ekranu. W osiągnięciu celu pomaga przede wszystkim linka z hakiem, dzięki której można rozhuśtać się w wyznaczonych miejscach oraz porozrzucane po poziomach power-upy. Można grać po sieci lub lokalnie, bądź w dowolnej konfiguracji łączącej te dwie opcje (na przykład dwóch graczy siedzących na kanapie plus dwóch dobranych losowo online). W czasie trwania okresu Early Access gra będzie kosztowała 10 dolarów, w dniu premiery cena wzrośnie do 15. Możliwy będzie również zakup czterech kopii w cenie trzech.

Tutaj możecie zakupić grę.

Nawiasem mówiąc, możecie spodziewać się tekstowej recenzji tego tytułu na arhn.eu.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.