Share This Post

Wieści z branży gier

Zaskakujący filmik Nintendo

Zaskakujący filmik Nintendo

Ostatnimi czasy Nintendo uznawane jest za dinozaura, który nie nadąża za nowymi trendami. Często słusznie. Lecz wczoraj na jego oficjalnym kanale ukazał się filmik, który zdaje się zaprzeczać powszechnej opinii.

Teoretycznie jest to reklama New Super Luigi U na konsolę Wii U, ale nawet przez sekundę nie zobaczyliśmy tutaj kreskówkowego oblicza Luigiego, mimo że o nim jest film. Dodatkowo w filmie wystąpiło kilka rozpoznawalnych na YouTube postaci. I Nabbit <3 O co chodzi? Czy będzie tego więcej? Nie wiadomo, być może to tylko jednorazowe uczczenie Roku Luigiego.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>