Share This Post

Wieści z branży gier

Anomaly 2 na Androida chce miażdżyć grafiką

Anomaly 2 Mobile Benchmark

Anomaly 2, sequel do dobrze przyjętego „odwróconego Tower Defense” trafił już do pecetowych graczy i powoli kieruje się w stronę urządzeń mobilnych z systemem Android. By nie zawieść oczekiwań odbiorców potrzebuje jednak ich drobnej pomocy.Anomaly 2 Mobile Benchmark

Jeśli gra działa zbyt płynnie, grafika jest za słaba” mówi ponoć prastare porzekadło firmy 11 bit studios i faktycznie, prototypowa wersja gry, którą mieliśmy przyjemność oglądać podczas Gamescomu 2013, wyglądała imponująco pod względem graficznym, utrzymując jednocześnie stabilną jak na prototyp płynność.

Chcemy w 11 bit studios stworzyć Pecetową jakość na urządzeniach z Androidem, a momentami nawet pobić to, co udało się zrobić w Anomaly 2 na desktopach – mówi Paweł Miechowski z 11 bit. Przedsięwzięcie przygotowania „graficznej bestii” tego typu wymaga jednak przetestowania silnika gry na możliwie szerokiej gamie urządzeń. – Szkopuł w tym, że nie jesteśmy w stanie zoptymalizować gry na wszystkie (liczne przecież) urządzenia, dlatego zapraszamy społeczność Androidową do współpracy i zebrania danych za pomocą Benchmarka, dzięki któremu dopieścimy grę na różne urządzenia.

Darmowa aplikacja Anomaly 2 Benchmark trafi w przyszłym tygodniu na Google Play. Jej zadaniem będzie zebranie za zgodą graczy informacji na temat parametrów ich urządzeń, ale również pokazanie próbki możliwości autorskiej technologii studia.

Wierzymy, że pomoc graczy pozwoli nam dostarczyć niespotykaną do tej pory jakość grafiki oraz zapewnić najlepszy możliwy experience grajacym w Anomaly 2. – czytamy na stronie studia.

Twórcy obiecują „przełomową technologię graficzną”, której „nie próbował jeszcze żaden developer”. Trzymamy ich za słowo!

Więcej informacji: 11bitsudios.com
Źródło: informacja prasowa

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.