Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera nowego Call of Duty

Dziś premiera nowego Call of Duty

Dziś w AppStore pojawiła sie nowa produkcja sygnowana logiem Call of Duty. Za tytuł odpowiedzialne jest studio The Blast Furnace.

Call of Duty: Strike Team osadzony jest w niedalekiej przyszłości, w okresie napięć miedzy mocarstwami, i w której Stany Zjednoczone walczą z „nieznanym przeciwnikiem”.

Gra daje możliwość grania zarówno w trybie widoku z pierwszej, jak i trzeciej osoby oraz możliwość dowolnego przełączania się pomiędzy nimi.

Twórcy wyposażyli tytuł w kampanię dla pojedynczego gracza oraz w Survival Mode, polegający na odpieraniu kolejnych fal wrogów.

Call of Duty: Strike Team dostępny jest tutaj. Gra kosztuje 6€, co przekłada się na około 26 zł. Tytuł waży 1,31 Gb, działa na iPhone 4S i nowszych, iPad mini, iPad 2 i nowszych oraz na iPod Touch piątej generacji. Wymaga iOS 6.0 lub nowszego.

Strona produktu
Źródło: Informacja prasowa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>