fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Fifa 14 dostępna za darmo

Dziś w App Store, Google Play i Amazon Appstore odblokował się nowy mobilny tytuł od Electronic Arts. Fifa 14 Mobile to tytuł przeznaczony, jak sama nazwa wskazuje, na urządzenia przenośne. Gra jest darmowa, jednak posiada rozbudowany system mikropłatności.

[arhnvid youtube=”CvCiK02aVqU”]
Jak zapewniają twórcy, większość funkcji gry dostępna jest za darmo, a dodatkowych opłat wymagać będzie odblokowanie jedynie mniej popularnych trybów rozgrywki. W grze znalazło się miejsce dla 34 stadionów i ponad 600 zespołów z 30 lig z całego świata. W tym roku mobilna Fifa dostała nowe sterowanie, które “zbliża ją do wersji konsolowej” oraz komentarz w pięciu językach, chociaż niestety zabrakło polskiego.

EA SPORTS Football Club umożliwi graczom mobilnym rozgrywanie meczów w ramach Match Day, co pozwoli być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami ze świata piłki kopanej.

Dzięki trybowi Meczu tygodnia, gracz będzie mógł zagrać mecz, który jego ulubiony zespół rozegra w prawdziwych rozgrywkach, z uwzględnieniem wszystkich kontuzji i zawieszeń, a także formy zespołu.

Gra umożliwia również nagrywanie powtórek naszych najlepszych akcji i dzielenie się nimi ze światem za pomocą YouTube czy Facebooka.

FIFA 14 MOBILE można zakupić bezpośrednio przez App Store, Google Play oraz Amazon AppStore
Gra waży 1,35 GB, wymaga Androida 2.3.3 lub nowszego, iOS 5.0 lub nowszego. Kompatybilna jest z iPhone 4 i nowszymi, iPod Touch 4 i 5 generacji, iPad 2 i nowszymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.