Share This Post

Wieści z branży gier

Mikrotransakcje w GTA Online

GTA Online

Wczoraj z opublikowanych na reddicie plotek dowiedzieliśmy się, że GTA Online prawdopodobnie dostanie transakcje cyfrowe, będące prostym sposobem na zasilenie swojego wirtualnego konta w grze przy wykorzystaniu realnej gotówki. Dziś Eurogamer rzekomo dowiedział się, ile wydamy na taką przyjemność.

Według ich informacji ceny w Wielkiej Brytanii będą wyglądały następująco:

  • 100 tys. dol. – Red Shark Cash Card – 1,99 funtów (ok. 10 zł)
  • 200 tys. dol. – Tiger Shark Cash Card – 3,49 funtów (ok. 18 zł)
  • 500 tys. dol. – Bull Shark Cash Card – 6,99 funtów (ok. 35 zł)
  • 1,25 mln dol. – Great White Shark Cash Card – 13,49 funtów (ok. 68 zł)

gWybuch w GTA V

Ceny poszczególnych ruchomości i nieruchomości mają zostać obniżone względem tych z trybu singlowego. Nie dojdzie też do sytuacji, w której bogaty gracz bez jakiegokolwiek stażu wejdzie do gry i wykupi sobie modyfikacje do aut i broni, ponieważ będą one odblokowywane wraz ze zdobywanymi punktami doświadczenia. Można więc liczyć na całkiem zbalansowaną rozgrywkę – bogacze będą jeździć drogimi furami w wypasionych dzielnicach, biedni będą musieli się najpierw dorobić.

Niezależnie od tego czy te doniesienia się potwierdzą, już 1 października rusza GTA Online – pozostaje nam czekać.

Źródło: Eurogamer

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>