Share This Post

Wieści z branży gier

Polska Ekstraklasa nareszcie w Fifie

Polska Ekstraklasa nareszcie w Fifie

Gracze, którzy mieli w ostatnich latach okazję zagrać w Fifę z pewnością zauważyli brak licencjonowanych nazw polskich klubów. EA Sports chyba zrozumiało problem, bo w tym roku, po raz pierwszy od dawna, w grze pojawi się T-Mobile Ekstraklasa.

Tak więc na current genach będziemy mogli zagrać w Fifę 14 w pełni po polsku, z rodzimymi klubami. Niestety, jak niedawno ogłoszono, inaczej będzie z wersją na next geny, bo w niej ma zabraknąć polskiego tłumaczenia i kultowego komentarza. Szkoda, ale przynajmniej do czasu powrotu panów Szpakowskiego i Szaranowicza będziemy mogli pograć polską ligą.

Źródło: Eurogamer

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>