Share This Post

Wieści z branży gier

PS Vita TV czyli nowy sprzęt od Sony

Sony PS Vita TV 2

Dziś w Tokio Sony zaprezentowało publicznie swoje nowe urządzenie.
Sony PS Vita TV
To niewielkie (6x10cm) pudełeczko pozwoli jego właścicielom na oglądanie serwisów streamowych i granie w tytuły z przenośnej konsoli na telewizorze, a w przyszłości również na samodzielne streamowanie gier z PS4 w systemie Remote Play. Odbiornik posiada wbudowany port USB, wyjście HDMI (480p 720p i 1080i), czytnik kart PlayStation Vity oraz wbudowaną kartę pamięci o pojemności 1 GB. Wszystko to zawrzeć ma się w cenie 9 480 Jenów (ok. 100$). Dostępna ma być również wersja z dołączonym specjalnym, białym DualShockiem 3 i 8-gigabajtową kartą pamięci w cenie 14 280 Jenów (ok. 140$). Premiera? 14 listopada, na razie tylko w Japonii.

Źródło: kotaku.com, polygon.com

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>