Share This Post

Wieści z branży gier

Rayman Legends na Vicie wybrakowany tylko tymczasowo

Rayman Legends

W ostatnich dniach internet obiegła pogłoska, według której opóźniona Vitowa wersja gry Rayman Legends miałaby nie posiadać plansz „Inwazji”, obecnych w pozostałych wersjach tytułu.Rayman Legends
W krótkiej wiadomości na oficjalnym facebookowym profilu firmy przedstawiciel Ubisoftu potwierdził te pogłoski, zapewniając jednak, że treść ta pojawi się w grze w późniejszym terminie w postaci darmowej aktualizacji.

Na kilka dni przed planowaną premierą gry firma Ubisoft przeniosła premierę wersji na przenośną konsolę Sony z 29 sierpnia na 12 września. Dodatkowo, na podstawie screenshotów, internauci ustalili, że edycja ta nie zawiera plansz trybu „Inwazja” dostępnych na pozostałych platformach.

Powodem takiego stanu jest podobno fakt, iż prace nad edycją Vitową trwały dłużej niż na pozostałych systemach. Gra trafi więc do sklepów, ale bonusowa treść nie będzie dostępna w dniu premiery.

Z uwagi na dłuższy niż zakładany czas powstawania [tej wersji], nie zdążyliśmy terminowo umieścić w niej Trybu Inwazji – wyjaśniają twórcy – Możemy jednak potwierdzić, że tryb ten dodany zostanie do gry w późniejszym terminie w postaci darmowego patcha.

Wszyscy gracze oczekujący na premierę mobilnej edycji gry mogą więc odetchnąć z ulgą.

Źródło: Profil Facebook firmy Ubisoft

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.