Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Trailer Fantasia: Music Evolved zabiera nas do “przystani”

Trailer Fantasia: Music Evolved zabiera nas do “przystani”

Studio Harmonix, twórcy gier z serii Rock Band i Dance Central, tworzy nową grę wykorzystującą czujnik Kinect. Trailer pokazuje fragmenty gameplayu, które, szczerze mówiąc, jakoś nie zachwycają.

Na filmie pewna pani używa Kinecta, żeby usunąć śnieg z wejścia do jakiejś jaskini, następnie mizia po brzuchu stworka, który z tej jaskini wychodzi, a potem, ni z tego, ni z owego, przechodzi do machania rękoma w rytm partii skrzypcowej “Zimy” Vivaldiego.

Zastanawia mnie, do kogo ta gra jest adresowana. Trailer, a szczególnie jego początek, wygląda jak produkcja dla dzieci, z drugiej strony, na filmie w Fantasia: Music Evolved gra dorosła kobieta.
Nie jestem też pewien, czy współpraca z Disneyem wyjdzie Harmonixowi na dobre, bo tym, co zobaczyć można na nagraniu nie jestem szczególnie zachwycony. Gra wydana zostanie na Xbox 360 i Xbox One w 2014 roku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.