Share This Post

Wieści z branży gier

Batman: Arkham Origins dostanie wersję mobilną

Batman: Arkham Origins dostanie wersję mobilną

Jak ogłosiło dziś Warner Bros. – Batman: Arkham Origins, podobnie jak jego poprzednik – Batman: Arkham City – dostanie wersję mobilną przeznaczona na urządzenia z Androidem i iOS.

Gra będzie bijatyką, opartą na modelu Free-to-play, w której jako Batman walczyć będziemy przeciwko najniebezpieczniejszym złoczyńcom z Uniwersum DC. Nietoperzem sterować będziemy dotykając ekranu w określonych miejscach, czy przesuwając po nim palcem.

Podczas gry odblokować będzie można wiele różnych kostiumów dla Batmana i zarobić trochę wirtualnej gotówki. Dodatkowo, twórcy obiecują, że ci, którzy posiadać będą zarówno wersję konsolową, jak i przenośną, dostaną dostęp do ekskluzywnej zawartości, niedostępnej w żaden inny sposób.

Przygotowaniem produkcji zajmuje się NetherRealm Studios, twórcy mobilnych wydań Injustice: Gods Among Us i Batman: Arkham City Lockdown. Gra na iOS pokaże się w okolicach premiery „dużej” gry, natomiast wersja Androidowa wydana zostanie w okresie świątecznym.

Batman: Arkham Origins pojawi się na sklepowych półkach 25 października na PC, PS3, WiiU i X360

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>