Share This Post

Wieści z branży gier

Nowa data premiery Ratchet and Clank: Nexus i bonus

Nowa data premiery Ratchet and Clank: Nexus i bonus

Nadchodząca odsłona przygód Ratcheta i Clanka zbliża się wielkimi krokami. Twórcy twierdzą, że prace są już na ukończeniu, więc mają nieco więcej czasu na raczenie nas nowymi materiałami.

Przede wszystkim, niezależnie od tego czy zdecydujecie się na wersję cyfrową, czy pudełkową gry, jako bonus otrzymacie możliwość darmowego pobrania wcześniejszej krótkiej przygody bohaterów – Ratchet and Clank: Quest for Booty.

Czymże jednak byłaby gra z tej serii bez arsenału zakręconych broni? No właśnie, niczym. Dlatego też pokazano nam dziś nową wersję ulubieńca graczy, który pojawił się w większości „Ratchetów” na PS3 – Mr Zurkona. Tym razem wystąpi on z rodziną.

Pan Zurkon z rodziną.

Na koniec smutniejsze wieści – europejska premiera gry nastąpi dopiero 20 listopada bieżącego roku. Nie wiadomo jaka jest przyczyna poślizgu, ale prawie na pewno warto czekać.

Źródło: PlayStation Blog

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.