Share This Post

Wieści z branży gier

PlayStation Plus na listopad

Na europejskim blogu PlayStation ujawniono dziś produkcje, które pojawią się w listopadzie w ramach abonamentu PlayStation+.

Od 23 października w ramach abonamentu dostępne do pobrania za darmo będzie nie pięć, jak zazwyczaj, a cztery produkcje – dwie na PlayStation 3 i dwie na PlayStation Vita. Wszystkie linki prowadzą do odpowiednich pozycji w sklepie PlayStation Store.

Pojawią się w PS+ 23 października:

Jak zwykle, abonenci PS+ dostaną kilka dużych zniżek na gry w PSStore. Zapowiedziano miedzy innymi obniżki na DLC do Street Fighter X Tekken, Worms Crazy Golf, czy Alien Breed.

Opuszczają PS+ 23 października:

  • Far Cry 3 (PS3)
  • Mafia 2 (PS3)
  • Spec Ops The Line (PS3)
  • Street Fighter X Tekken (PSV)
  • Touch My Katamari (PSV)

    Zdziwieni małą liczbą gier na PS3? Sony przygotowało mały komunikat – wynika z niego co następuje. Od tego miesiąca abonenci PlayStation Plus będą otrzymywać dostęp do dwóch gier na PlayStation 3 i, bez zmian, dwóch na PS Vita. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ abonament automatycznie przejdzie także na nasze PS4, gdzie otrzymamy dostęp do nowości z nowej generacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>