Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Ratchet & Clank: Nexus z datą premiery

Ratchet & Clank: Nexus z datą premiery

Ratchet i Clank powracają! Zwieńczenie tetralogii “Future” (Tools of Destruction, Quest For Booty, A Crack in Time i teraz Nexus), którą mieliśmy okazję ogrywać na naszych PS3, już niedługo wyląduje na półkach sklepowych. Insomniac Games zapowiedziało, że oficjalna data premiery to 13 listopada 2013.

Ale to nie wszystko. Oprócz tego poznaliśmy premierową cenę nowej części – będzie kosztować 30 euro, czyli jakieś 125 złotych. Insomniac ujawnił także wygląd europejskiej okładki:

Ratchet and Clank: Nexus - pudełko

Zainteresowani? Jeśli złożycie pre-order, czeka na Was specjalny bonus w postaci dodatkowej zbroi dla Ratcheta. Pyronox Armor, inspirowany Infernox Armor z trzeciej części gry, nie tylko sprawi, że będziecie otrzymywać o 5% mniej obrażeń, ale także będziecie szałowo wyglądać.

Bonusowa zbroja w Ratchet and Clank: Nexus

A na koniec pozostawiam Wam film dowodzący, że mimo tworzenia gier z Ratchetem i Clankiem od dwunastu lat, twórcy z Insomniac Games ciągle mają przy tym masę zabawy i nie wydają się znudzeni.

[arhnvid youtube=’Los9Mg2W1kk’]

Źrodło: PlayStation Blog

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.