Share This Post

Wieści z branży gier

Trine 2 pojawi się na PlayStation 4

Trine 2 - zrzut ekranu

Pogłoski o pojawieniu się Trine 2 na nową konsolę Sony, które krążyły w internecie od kilku dni, w końcu znalazły swoje potwierdzenie. Producent konsoli opublikował dziś informację na ten temat na swoim Twitterze.

 


Tweet kieruje nas do bloga Playstation, gdzie Kai – pracownik Frozenbyte – podaje więcej konkretów ten na temat. Wpis informuje, że wersja na PS4 będzie oferowała pełną, 20-poziomową kampanię, łącznie z poziomem Dwarven Caverns, dostępnym dotychczas tylko na Wii U i dodatkiem Goblin Menace oferowanym obecnie jako DLC.

Trine 2 - zrzut ekranu

Kai poinformował również, że studio zostanie samodzielnym wydawcą gry oraz zapewnił, że konsola Sony pozwala na wyciśnięcie z tytułu ostatnich soków i zapewnienie świetnych wrażeń wizualnych. W tytuł będziemy mogli zagrać w Full HD, w 60 klatkach na sekundę i „poczuć moc” next-genów. Co więcej, gra będzie wspierać wyświetlanie obrazu w trybie stereoskopowego 3D.

Warto przypomnieć, że gra zadebiutowała pod koniec 2011 roku na platformach PS3, Xbox oraz komputerach z systemami Windows i OS X. W 2012 pojawiły się wersje na Wii U i Linuksa.

Źródło: VG247