Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Watch Dogs dopiero w 2014

Watch Dogs

Watch Dogs, obiecująca gra TPS Ubisoftu trafi do graczy dopiero w przyszłym roku, a nie w listopadzie, jak dotychczasowo zakładali twórcy.

Watch Dogs

– Dlaczego [informujemy was dopiero] teraz? Nie wiedzieliśmy, czy będziemy musieli opóźnić grę. Od samego początku produkcji ustaliliśmy, że będziemy bezkompromisowi w kwestii jakości. Zbliżając się do premiery, gdy wszystkie elementy układanki zaczęły wpasowywać się w całość, stało się dla nas jasne, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wypolerować i usprawnić wszystkie detale – czytamy w wiadomości od developerów – Chcemy stworzyć wyjątkowe doświadczenie, które zapadnie graczom w pamięć.

Gra trafi do sprzedaży dopiero wiosną 2014 roku. Dotychczasowy tytuł startowy konsol nowej generacji, który trafić miał również na PC, Wii U oraz PlayStation 3 i Xbox 360, wypadnie więc z listy gier dostępnych na listopadową premierę urządzeń PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft Blog

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.