Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Wybierz swoją broń w R&C: Nexus

Wybierz swoją broń w R&C: Nexus

Studio Insomniac Games zawsze słynęło z zakręconych pomysłów na niosący śmierć przeciwnikom arsenał broni. Nie inaczej jest w nowej odsłonie przygód Ratcheta i Clanka – Nexus.

W nowym, interaktywnym trailerze możemy wybrać broń, której działanie chcemy zobaczyć. Jest ich w sumie sześć, większość widzieliśmy już wcześniej. Aby w pełni cieszyć się filmem, trzeba mieć włączone adnotacje.

Co ciekawe, w trailerze widzimy arenę do walki. Nexus jest zapowiadany jako tytuł znacząco krótszy od pełnoprawnych części serii, więc jej obecność może dziwić.

Ratchet and Clank: Nexus trafi do sprzedaży 22 listopada 2013 roku.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.