Share This Post

Wieści z branży gier

[PLOTKA] Reklamy w Call of Duty: Ghosts na Xbox One

[PLOTKA] Reklamy w Call of Duty: Ghosts na Xbox One

Szok i niedowierzanie. Tak można opisać doniesienia anonimowego gracza (a raczej dziennikarza – najwyraźniej swoją relację opiera o kopię recenzencką), który podzielił się wczoraj plotką na temat nowej odsłony Call of Duty.

Jak twierdzi ukrywający się za trzema proxy użytkownik, w CoD: Ghosts na Xbox One zobaczymy wyświetlane na płaskich powierzchniach reklamy dostosowujące się do otoczenia. Będą brudne, będą błyszczały – jak w prawdziwym życiu. Podobno spotkamy się z nimi tylko w multiplayerze. Technologia ta nazywa się „Smart Surfaces”, a zyski z reklam dzielone są między Microsoft i developera gry. Dodatkowo, w trybie dla jednego gracza, rzekomo pojawiają się trzydziestosekundowe reklamy po ekranach ładowania.

Plotka o reklamach w CoD: Ghosts

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że gra będzie chodziła w 720p w multi, a w singleplayerze w 1080p i 30, nie do końca stabilnych, klatkach na sekundę. Nowe Call of Duty ma też rzekomo wczytywać się dłużej na Xbox One niż na PS4 i PC.

Pamiętajmy jednak, że takie „anonimowe źródło” równie dobrze może zwyczajnie zmyślać. Poczekamy do premiery gry, zobaczymy.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>