Share This Post

Wieści z branży gier

Battlefield 4: podwójne doświadczenie przez tydzień

Battlefield 4: podwójne doświadczenie przez tydzień

Studio DICE poinformowało, że przez 7 dni użytkownicy najnowszej gry z serii Battlefield będą otrzymywać dwa razy więcej punktów doświadczenia. Informacja dotyczy wszystkich platform, na które została wydana gra.

bf4

Przedstawiciele studia poinformowali, że gracze będą otrzymywali podwójne punkty w ramach rekompensaty za błędy i problemy techniczne, które nękały grę zaraz po premierze. Akcja będzie trwała od 28 listopada do 5 grudnia.

Prezes DICE, Karl Magnus Troedsson, stwierdził we wpisie umieszczonym na Battlelogu:

„Rozwiązanie wszystkich problemów jest naszym najważniejszym priorytetem. Obecnie cały nasz zespół pracuje nad ustabilizowaniem gry i nie zajmujemy się żadnym innym projektem dopóki nie poprawimy gry, a produkt nie będzie spełniał Waszych oczekiwań.”

Podwójne doświadczenie to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowali twórcy gry. Każdy gracz otrzyma również lunetę przeznaczoną do pistoletu M1911.

Battlefield 4 miał swoją premierę na komputery PC, Xboxy 360 i One oraz PlayStation 3. 29 listopada 2013 trafi również na PlayStation 4.

Źródlo: Eurogamer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>