Podziel się tym postem

News

Dota 2 – Event “Diretide” nadciąga

dota2 diretide

Rok temu w grze Dota 2 odbył się halloweenowy event o nazwie “Diretide”. Jednak w tym roku go zabrakło, przez co społeczność Doty była dosyć poddenerwowana.

Twórcy gry na swoim oficjalnym blogu napisali:
“Za każdym razem, kiedy popełniamy błąd, spędzamy dużo czasu, aby dowiedzieć się, co zrobiliśmy źle, dlaczego zrobiliśmy źle i jak możemy to naprawić. […] Nie przeprowadziliśmy w tym roku halloweenowego eventu i większa część społeczności była przez to smutna.”

Co oznacza, że przy najbliższej aktualizacji, która wyjdzie prawdopodobnie przed końcem tego miesiąca, możemy spodziewać się ponownego biegania po mapie w poszukiwaniu cukierków i wrogów.

Źródło: blog.dota2.com

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>