Share This Post

Wieści z branży gier

Gramytatywnie 2013 rusza już w tę sobotę

Gramytatywnie 2013 rusza już w tę sobotę

Gramytatywnie 2013 to druga edycja naszej corocznej, wyjątkowej akcji charytatywnej, zwieńczonej całodobowym maratonem gier wideo, transmitowanym na żywo w internecie.

W tym roku nasz zespół redakcyjny zbiera pieniądze na leczenie Bartka, który przyszedł na świat z zespołem Fallota. Naszym celem jest uzbieranie na jego rzecz przynajmniej 20 000 zł. Podczas wieńczącego cała akcję maratonu gier wideo przetestujemy między innymi najnowsze konsole do gier – PlayStation 4 i Xbox One, rozdamy widzom setki gier i innych gadżetów, zorganizujemy liczne konkursy z nagrodami, rozegramy kilka walk Mortal Kombat wraz z widzami i wiele, wiele więcej. Obecnie trwają już charytatywne aukcje, w których zdobyć można unikatowe przedmioty, takie jak edycję kolekcjonerską Diablo 3, czy zestaw lotnika World of Warplanes. Wszystkie trwające obecnie licytacje znajdziecie na stronie gramytatywnie.pl/aukcje. Serdecznie również zapraszamy do wpłacania pieniędzy do naszej gramytatywnej skarbonki. Transmisję z wydarzenia oglądać będzie można od 30 listopada od godziny 10 na arhn.eu/live, lub, w przypadku awarii serwerów, bezpośrednio na twitch.tv/arhneu. Do zobaczenia w sobotę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>