Share This Post

Wieści z branży gier

Nastąpił Czas Zapłaty

Nastąpił Czas Zapłaty

O Gothiku można powiedzieć wiele – jedni go kochają, inni nienawidzą. Ale na pewno każdy przyzna, że jak na ponad dwunastoletnią grę, pamięć o nim trzyma się całkiem dobrze.Czas Zapłaty

Dlaczego? Jednym z czynników jest z pewnością bardzo aktywna scena modderska. Właśnie dzisiaj ma premierę jedno z jej najbardziej ambitnych dzieci. Czas Zapłaty, bo o nim mowa, to powstająca od okolic roku 2006, tworzona przez grupę theModders, nowa przygoda rozgrywająca się w świecie znanym nam z pierwszego Gothika. Wcielamy się w niej w pirata, który trafia do kolonii karnej w okolicach przybycia tam Bezimiennego.

Nie trzeba chyba mówić, że to jedna z najbardziej wyczekiwanych modyfikacji w historii tej gry – powstawała ponad 7 lat. Oddaje graczom do dyspozycji długie godziny zabawy, więc nikt nie powinien czuć się zawiedziony.

Więcej informacji o Czasie Zapłaty znajdziecie w tym temacie na forum theModders. Tam też można pobrać moda.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.